Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia 3 Ślady czasu Lata 1815-1939 Podręcznik dla liceum i technikum

Podręcznik przygotowany do obowiązującej podstawy programowej.

"Ślady czasu" to jedyna seria, która realizuje w jednym podręczniku treści dla podstawy i rozszerzenia. Brano pod uwagę zarówno potrzeby uczniów, którzy nie zamierzają zdawać matury z historii, jak i pasjonatów tego przedmiotu. Dla obu tych grup opracowano materiały, które są ciekawe i atrakcyjnie zaprezentowane.

Od czasu, kiedy historii nauczano w szkole średniej w cyklu czteroletnim, zmianie uległy zainteresowania uczniów, ich przyzwyczajenia i możliwości percepcyjne. Zmienić musiał się też sposób budowania narracji historycznej, który młodzi ludzie są w stanie przyjąć, zrozumieć i wykorzystać. To wyzwanie dla autorów podręcznika, dlatego "Ślady czasu" tworzyli aktywni zawodowo nauczyciele i pracownicy naukowi.

Wysoki poziom merytoryczny książki idzie w parze z przystępnością. Treści podajemy w skondensowany, ale zrozumiały sposób – po prostu wyjaśniamy, „dlaczego”.

Tom trzeci serii obejmuje lata 1815–1939.

Jeżeli chcesz kupić Historia 3 Ślady czasu Lata 1815-1939 Podręcznik dla liceum i technikum w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-3-slady-czasu-lata-1815-1939-podrecznik-dla-liceum-i-technikum-isbn-9788381185097/1414759