Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia 3. Podręcznik. Szkoła branżowa. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Historia 3. Podręcznik. Szkoła branżowa. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:

Podręcznik Historia 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową.

W ostatnim tomie kończącym serię autorzy skupili się na przybliżeniu dziejów współczesnych: od II wojny światowej aż po lata dziewięćdziesiąte. Chronologiczny układ publikacji sprawia, że uczniowie mogą prześledzić zmiany dziejowe, wielkie wydarzenia, jak wojna, i na ich tle umiejscowić sytuację Polski. Prezentowany materiał uatrakcyjniają źródła historyczne i mapy, które pozwalają lepiej zrozumieć treści merytoryczne. Dzięki towarzyszącym im poleceniom można przećwiczyć umiejętności analizy. Wytłuszczenia w tekście i definicje w kolorowych ramkach służą szybkiemu odnajdywaniu najważniejszych treści do zapamiętania.

Ważnym elementem jest blok pytań i poleceń po każdym temacie. Ułatwi on sprawdzenie opanowywanych zagadnień.

Podręcznik do historii do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się z 4 działów:

1. II wojna światowa

2. Europa i świat po II wojnie światowej

3. Polska po 1945 r.

4. Narodziny i funkcjonowanie III Rzeczypospolitej

Jeżeli chcesz kupić Historia 3. Podręcznik. Szkoła branżowa. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-3-podrecznik-szkola-branzowa-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788381971324/653385