Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia 1. Ślady czasu Starożytność i Średniowiecze Podręcznik dla liceum i technikum. Zakresy podstawowy i rozszerzony szkoła ponadpodstawowa (PP)

Podręcznik przygotowany do podstawy programowej obowiązującej od września 2019 roku.
Ślady czasu to jedyna seria, która realizuje w jednym podręczniku treści dla podstawy i rozszerzenia. Bierzemy pod uwagę zarówno potrzeby uczniów, którzy nie zamierzają zdawać matury z historii, jak i pasjonatów tego przedmiotu. Dla obu tych grup opracowaliśmy materiały, które są ciekawe i atrakcyjnie zaprezentowane.

Od czasu, kiedy historii nauczano w szkole średniej w cyklu czteroletnim, zmianie uległy zainteresowania uczniów, ich przyzwyczajenia i możliwości percepcyjne. Zmienić musiał się też sposób budowania narracji historycznej, który młodzi ludzie są w stanie przyjąć, zrozumieć i wykorzystać. To wyzwanie dla autorów podręcznika, dlatego Ślady czasu tworzyli aktywni zawodowo nauczyciele.

Jeżeli chcesz kupić Historia 1. Ślady czasu Starożytność i Średniowiecze Podręcznik dla liceum i technikum. Zakresy podstawowy i rozszerzony szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-1-slady-czasu-starozytnosc-i-sredniowiecze-podrecznik-dla-liceum-i-technikum-zakresy-podstawowy-i-rozszerzony-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788381183703/552830