Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

High Note 3 Student’s Book + benchmark + kod (Digital Resources + Interactive eBook) kod

High Note 3 Student’s Book + benchmark + kod (Digital Resources + Interactive eBook) kod

Kategorie:

NOWOŚĆ + KOD BENCHMARK!!!

High Note 3. Student’s Book + kod (Digital Resources + Interactive eBook) zawiera: elastyczny podział materiału lekcyjnego, sekcję referencyjną z wyjaśnieniami gramatyki w języku polskim oraz dodatkowymi zadaniami, dodatkowe zadania na środki językowe na końcu książki, listy słów w formie audiokursu, lekcje kulturowe Culture Spoti Literature Spot. Dostęp do interaktywnej wersji podręcznika z ćwiczeniami online na platformie edesk.pearson.pl, która daje nauczycielowi możliwość śledzenia zaangażowania uczniów w wirtualnej klasie oraz ciekawe narzędzia motywujące młodzież do pracy zdalnej. Kod dostępu jest ważny przez 24 miesiące od daty aktywacji i można go aktywować tylko na jednym urządzeniu. Nauczyciel posiada automatyczny dostęp do Interactive eBook na edesk.pearson.pl , jeśli korzysta z aplikacji ePanel i ma przyznany dostęp do tego kursu. Logowanie jest możliwe na stronie edesk.pearson.pl z użyciem tych samych danych co do ePanelu oraz na www.pearson.pl. Test Benchmark Aktualna edycja podręcznika została wzbogacona o indywidualny kod dostępu do przygotowanego przez wydawnictwo Pearson testu Benchmark. Benchmark to test online, który umożliwia zarówno uczniowi, jak i nauczycielowi szybką, rzetelną i kompleksową ocenę umiejętności językowych w zakresie mówienia, pisania, czytania oraz rozumienia ze słuchu w języku angielskim. Na przedniej okładce podręcznika została umieszczona naklejka z informacjami związanymi z procesem aktywacji kodu, samym testem oraz sposobem jego przeprowadzenia. Do podręcznika High Note 3 został dołączony kod dostępu do testu Benchmark na poziomie B2.

Jeżeli chcesz kupić High Note 3 Student’s Book + benchmark + kod (Digital Resources + Interactive eBook) kod w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/high-note-3-student’s-book--benchmark--kod-digital-resources--interactive-ebook-kod-isbn-9788378827931/1418882