Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Hełm strażacki czerwony MSA z opuszczaną szybką Klein 8901

Hełm strażacki czerwony MSA z opuszczaną szybką Klein 8901

Kategorie:
Czerwony hełm strażacki na licencji MSA sprawi, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy strażak.

Super propozycja firmy Theo Klein GmbH dla wszystkich dzieci zafascynowanych pracą Strażaków lub Policjantów. Teraz każde dziecko ma szansę poczuć się jak prawdziwy „mundurowy”. Zestawy z akcesoriami strażackimi lub policyjnymi pozwolą odgrywać sceny z życia i wyobraźni wzięte. Wszystkie elementy ekwipunku wykonane zostały z dbałością o szczegóły. Wysoka jakość wykonania i bardzo wysoki stopień podobieństwa do rzeczywistych sprzętów sprawią, że zabawa będzie fantastyczna. Cała seria zabawek firmy Klein zawiera zarówno czapki, hełmy, lizaki ostrzegawcze, czy pojedyncze gaśnice, jak i bogate zestawy zawierające kompletne wyposażenie policjanta czy strażaka. Hełm w kolorze czerwonym posiada szybkę ochronną, która jest opuszczana, z tyłu natomiast, znajduje się czarna peleryna osłaniająca szyję. Przedmiot wykonany z materiałów najwyższej jakości.
Wewnątrz hełmu znajduje się specjalny regulowany kosz, dzięki któremu możemy dopasować go idealnie do wielkości głowy dziecka. Posiada on także zapinany pod brodą na rzep pasek podtrzymujący. Zakres regulacji pozwoli na swobodne przebranie dla dzieci w przedziale wiekowym 3 - 10 lat.

 - wymiary hełmu: 31 x 17 x 20 cm
 - wymiary wnętrza hełmu: 16 (szer.) x 22 (dł.) x 15 (gł.)

Wiek: od 3 lat

Jeżeli chcesz kupić Hełm strażacki czerwony MSA z opuszczaną szybką Klein 8901 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/helm-strazacki-czerwony-msa-z-opuszczana-szybka-klein-8901-ean-4009847089014/490018