Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Hallo Anna 3 (2019) Zeszyt ćwiczeń Smartbuch-wersja rozszerzona

Hallo Anna 3 (2019) Zeszyt ćwiczeń Smartbuch-wersja rozszerzona

Kategorie:

Dzieciństwo jest okresem pełnym radosnej zabawy, ale też intensywnego rozwoju, kształtowania życiowych postaw i nabywania kluczowych umiejętności. Dzieci chłoną wiedzę jak gąbka, a nauka języków obcych dodatkowo stymuluje ich umysł i rozwój funkcji poznawczych. Najmłodszym dedykowana jest publikacja "Hallo Anna 3. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń do języka niemieckiego dla klas 1-3 szkoły podstawowej".

"Hallo Anna 3. Rozszerzony zeszyt ćwiczeń" zsynchronizowany jest z podręcznikiem z serii "Hallo Anna", cieszącej się dużym uznaniem w kraju i za granicą. Pozwala oswajać się z językiem niemieckim już od najmłodszych lat w atrakcyjnej dla dzieci formie, łączącej elementy nauki i zabawy. "Hallo Anna" stymuluje również ogólny rozwój i wyobraźnię dzięki krótkim animacjom oraz zabawom z elementami technik sensorycznych, wykorzystując podczas nauki wszystkie zmysły.

Papierowe ćwiczenia dają okazję do jeszcze większej ilości zabawy przy nauce języka niemieckiego. Są prostym sposobem na utrwalenie nowo poznanych słówek i struktur gramatycznych. Klasyczne rozwiązania uzupełniono o liczne materiały cyfrowe - audio i wideo - oraz zadania interaktywne, pozwalające uczyć się języka na najróżniejsze sposoby. Częścią serii są również sympatyczne pacynki z bohaterami "Hallo Anna", ocieplające naukę i zachęcające najmłodszych do wejścia w interakcję z językiem. Z wesołymi książkami i uroczymi maskotkami nauka to naprawdę świetna i wartościowa zabawa.

Jeżeli chcesz kupić Hallo Anna 3 (2019) Zeszyt ćwiczeń Smartbuch-wersja rozszerzona w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/hallo-anna-3-2019-zeszyt-cwiczen-smartbuch-wersja-rozszerzona-isbn-9788380638730/534952