Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Grammarway 4 Student's Book with answers

Grammarway 4 Student's Book with answers

Kategorie:

XXI wiek to stulecie, którego potencjał tkwi w innowacyjności, umiejętności wdrażania nowatorskich rozwiązań i rozwiązywania problemów. Ten potencjał jest niewątpliwie wyzwaniem dla systemów edukacyjnych, które powinny być tak skonstruowane, aby rozwijać niezbędne we współczesnym świecie kompetencje. Technologia cyfrowa stworzyła bezprzykładną możliwość interakcji, uczenia się i tworzenia, ale jej użytkownicy powinni posiadać umiejętności emocjonalne i społeczne oraz ukształtowany system wartości, aby w sposób pełny i świadomy funkcjonować w obecnych czasach.

Publikacja English for 21st Century Skills przedstawia kluczowe teorie związane z kształceniem umiejętności niezbędnych w XXI wieku. Eksperci w dziedzinie ELT, osoby kształcące nauczycieli, praktycy i liderzy z całego świata starają również się przedstawić, jak w praktyce, na lekcjach języka angielskiego, rozwijać kreatywność, umiejętność integracji, współpracy i krytycznego myślenia.

Jeżeli chcesz kupić Grammarway 4 Student's Book with answers w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/grammarway-4-students-book-with-answers-isbn-9781471589560/557672