Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Gramatyka i stylistyka . Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń.

Dotacja MEN 2015

Zeszyt ćwiczeń dla klasy 7 szkoły podstawowej to zbiór kilkuseet zadań i ćwiczeń utrwalających wiadomości z nauki o języku wskazane w nowej podstawie programowej- z zakresu fleksji, składni, słowotórstwa i komunikacji językowej.

Ćwiczenia są zróżnicowane pod względem rodzaju aktywności, stopnia trudności i rozbudowania. Po każdym dziale znajdują się bloki powtórzeniowe umożliwiające weryfikację wiedzy i nabytych umiejętności. Dzięki podanym odpowiedziom i zaproponowanej punktacji uczeń może dokonać samooceny i zdiagnozować swoje słabsze strony.

Szczególny nacisk położono na doskonalenie umiejętności tworzenia form wypowiedzi - zarówno tych przewidzianych w klasach 7-8 (m.in. przekształcenia w cudzym tekście, recenzja, rozprawka, przemówienie), jak i tych z etapu 4-6 (charakterystyka, opis czy dedykacja).

Na końcu zeszytu ćwiczeń dodano dział "Sprawdź, czy pamiętasz" z materiałem powtórzeniowym z wcześniejszych klas zreformowanej szkoły podstawowej, stanowiący doskonałą pomoc w przygotowaniach do egzaminu po 8 klasie.

 

Jeżeli chcesz kupić Gramatyka i stylistyka . Klasa 7. Zeszyt ćwiczeń. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/gramatyka-i-stylistyka--klasa-7-zeszyt-cwiczen--isbn-9788302166921/462184