Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Góry Polski. 60 najpiękniejszych szlaków na weekend. Mountainbook. Wydanie 1

Góry Polski. 60 najpiękniejszych szlaków na weekend. Mountainbook. Wydanie 1


Góry zajmują zaledwie 3,3% ogólnej powierzchni Polski, ale to tutaj przyjeżdża najwięcej turystów. Sezon w górach trwa bowiem cały rok! Zdobywanie szczytów bywa mozolne i wyczerpujące, jednak każdy trud wynagrodzą niesamowite widoki oraz smak kwaśnicy czy naleśników zjedzonych w schronisku na szlaku.

Z tym przewodnikiem poznasz najpiękniejsze szlaki polskich gór!

Karpacz, Kudowa, Szczawnica, Krynica, Zakopane, a może malownicze Karkonosze lub dzikie Bieszczady? Bez względu na to, gdzie w górach chcesz spędzić czas, ten przewodnik będzie wiernym towarzyszem Twoich wypraw ku szczytom. Znajdziesz w nim 60 wycieczek znakowanymi szlakami po Sudetach i Karpatach. To propozycje zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych miłośników górskiego trekingu, a zwłaszcza dla tych, którym brakuje czasu na planowanie tras.

Wystarczy tylko otworzyć przewodnik i... ruszać w góry!
Jeżeli chcesz kupić Góry Polski. 60 najpiękniejszych szlaków na weekend. Mountainbook. Wydanie 1 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/gory-polski-60-najpiekniejszych-szlakow-na-weekend-mountainbook-wydanie-1-isbn-9788328369733/643042