Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

GOLD SPARKS dla klasy III. Zeszyt ćwiczeń (dotacja)

GOLD SPARKS dla klasy III. Zeszyt ćwiczeń (dotacja)

Kategorie:

Gold Sparks dla klasy III. Zeszyt ćwiczeń (dotacja) - jest częścią kursu.

Autorzy: P.A. Davies, Viv Lambert

Opis:

Gold Sparks to nowa, specjalna edycja cenionego przez nauczycieli i uwielbianego przez uczniów trzyczęściowego kursu języka angielskiego dla klas I-III szkoły podstawowej. Niniejsze wydanie jest w pełni zgodne z wymogami obowiązującego prawa oświatowego. Kurs Gold Sparks oferuje sprawdzone rozwiązania. Nauczyciele znajdą w tym wydaniu więcej powtórek i ćwiczeń utrwalających, jak również dodatkowe zadania o różnym stopniu trudności. Materiał został zmieniony tak, aby dać uczniom jeszcze więcej okazji do mówienia.

Melodyjne piosenki i wciągające historyjki z Zabadellą i innymi lubianymi bohaterami oraz połączenie świata fantazji i świata bliskiego dziecku tworzą przyjazne i bezpieczne środowisko dla ucznia.Kurs w pełni realizuje nową podstawę programową. Oferuje materiał odpowiedni dla 7-latków w pierwszej klasie. Doskonali umiejętności czytania i pisania i zapewnia tematykę zgodną z wytycznymi MEN.

Sprawdź specjalną ofertę dla szkół w dotacji MEN na www.eduzamowienia.pl

 

Jeżeli chcesz kupić GOLD SPARKS dla klasy III. Zeszyt ćwiczeń (dotacja) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/gold-sparks-dla-klasy-iii-zeszyt-cwiczen-dotacja--isbn-9780194616782/519895