Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Geografia. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy. Ciekawi świata i Odkrywamy na nowo

Geografia. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy. Ciekawi świata i Odkrywamy na nowo

Kategorie:

"Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Geografia 1. Zeszyt Ćwiczeń" Agnieszki Maląg to zbiór ćwiczeń przygotowany po to, by twoje dziecko łatwo utrwaliło sobie informacje o otaczającym go świecie!

"Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Geografia 1. Zeszyt Ćwiczeń" to zbiór ćwiczeń przygotowany dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Jest on uzupełnieniem do podręczników z serii Ciekawi świata i Odkrywamy na nowo w zakresie podstawowym. Zeszyt wydało wydawnictwo Operon.

Jakie są zalety "Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Geografia 1. Zeszyt Ćwiczeń"? Stawia na nowoczesność, dynamikę oraz kontakt z uczniem. Rozwija ucznia poprzez wiele kreatywnych ćwiczeń, które pozwalają mu nie tylko lepiej zrozumieć procesy zachodzące na naszej planecie, ale również rozwijają jego zdolność do logicznego myślenia. Dlatego też "Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Geografia 1. Zeszyt Ćwiczeń" zbiera wiele pozytywnych opinii od zadowolonych rodziców i nauczycieli szkół ponadpodstawowych.

"Ciekawi świata / Odkrywamy na nowo. Geografia 1. Zeszyt Ćwiczeń" Agnieszki Maląg to doskonałe uzupełnienie i okazja do powtórzeń wiedzy zdobytej na lekcjach. Dzięki zróżnicowanym, kreatywnym i atrakcyjnym ćwiczeniom uczeń szybko i skutecznie zapamięta kluczowe informacje oraz rozwinie w sobie pasję do świata geografii!

Jeżeli chcesz kupić Geografia. Zeszyt ćwiczeń. Zakres podstawowy. Ciekawi świata i Odkrywamy na nowo w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/geografia-zeszyt-cwiczen-zakres-podstawowy-ciekawi-swiata-i-odkrywamy-na-nowo-isbn-9788376807119/144403