Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Geografia Tylko geografia Zakres Podstawowa część 1 Podręcznik 2016

Podręcznik realizuje treści geografii społeczno-ekonomicznej ogólnej. Atrakcyjnie zilustrowane procesy i zagadnienia, liczne ciekawostki oraz inspirujące zadania to tylko przykłady elementów, które ułatwiają uczniowi zrozumienie zależności zachodzących w dynamicznie zmieniającym się świecie.Duża liczba danych statystycznych, map i tekstów źródłowych pozwala zrozumieć najważniejsze zagadnienia geograficzne.Praktyczne zadania ułatwiają interpretację map i wykresów.Element Synteza na końcu każdego tematu umożliwia zapamiętanie najważniejszych treści z lekcji.Podręcznik dostosowano do wymogów znowelizowanej ustawy o systemie oświaty oraz rozporządzenia MEN z dnia 8 lipca 2014 r. w sprawie dopuszczenia do użytku szkolnego podręczników. Publikacja wpisana na listę podręczników MEN dostosowanych do wieloletniego użytku.
Jeżeli chcesz kupić Geografia Tylko geografia Zakres Podstawowa część 1 Podręcznik 2016 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/geografia-tylko-geografia-zakres-podstawowa-czesc-1-podrecznik-2016-isbn-9788326723728/427545