Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Geografia Oblicza geografii Zakres Rozszerzony część 3 Podręcznik

Geografia Oblicza geografii Zakres Rozszerzony część 3 Podręcznik

Oblicza geografii 3. Podręcznik dla liceum ogólnokształcącego i technikum.

Zakres rozszerzony – opis wydawcy Podręcznik jest przeznaczony do nauczania geografii w szkołach ponadgimnazjalnych w zakresie rozszerzonym. Zawiera treści dotyczące geografii Polski.

• Umożliwia kształcenie umiejętności analizy danych statystycznych dzięki unikalnym infografikom, zawierającym aktualne mapy i wykresy.

• Pomaga doskonalić umiejętność tworzenia i analizowania ciągów przyczynowo-skutkowych za pomocą elementu „Przyczyna a skutek”.

• Ułatwia zrozumienie współzależności występujących w przestrzeni geograficznej dzięki elementowi „Interakcje”.

• Umożliwia rzetelne powtórzenie i utrwalenie wiedzy z poszczególnych rozdziałów za pomocą elementu „Zamiast repetytorium”.

• Zapewnia dostęp do aplikacji E-testy, ułatwiającej powtarzanie oraz utrwalanie wiedzy i umiejętności z geografii Polski, dzięki kodowi dołączonemu do podręcznika.

Jeżeli chcesz kupić Geografia Oblicza geografii Zakres Rozszerzony część 3 Podręcznik w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/geografia-oblicza-geografii-zakres-rozszerzony-czesc-3-podrecznik-isbn-9788326729409/471063