Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Geografia. Oblicza geografii. Część 3. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Geografia. Oblicza geografii. Część 3. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa

Karty pracy są ściśle skorelowane z podręcznikiem Oblicza geografii 3 do zakresu podstawowego.To gotowe zestawy różnorodnych zadań, idealne do wykorzystania zarówno na lekcji, jak i w domu.Karty pracy ułatwiają uczniom uporządkowanie i zapamiętanie informacji z lekcji, a także samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy.

Założenia kart pracy:

- Ułatwiają nauczanie podstaw geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Polski.

- Umożliwiają skuteczne opanowanie najważniejszych treści z lekcji, co zapewnia optymalna liczba zadań dostosowanych do poziomu i wieku uczniów oraz różnorodność poleceń wymagających od uczniów zastanowienia się nad odpowiedzią.

- Przyspieszają rozwiązywanie trudniejszych zadań poprzez odwołania do odpowiednich stron z podręcznika oraz atlasu geograficznego.

- Ułatwiają uczniom przygotowania do sprawdzianów dzięki Kartom powtórzeniowym znajdującym się na końcu każdego rozdziału.

Zastępują zeszyt przedmiotowy, ponieważ zawierają strony z miejscem na notatki.


Liczba stron ; 128
Format: 20.0 x 26.5 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Geografia. Oblicza geografii. Część 3. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/geografia-oblicza-geografii-czesc-3-karty-pracy-ucznia-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326742330/654164