Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Geografia. Oblicza geografii. Część 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. (PP)

Geografia. Oblicza geografii. Część 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa


Karty pracy są ściśle skorelowane z podręcznikiem Oblicz geografii. To zbiór zadań dla uczniów, którzy nie zdają matury z geografii, ale chętnie poszerzą wiedzę. Materiał w kartach pracy ma układ chronologiczny zgodny z kolejnością tematów w podręczniku.


Założenia kart pracy;

• Umożliwiają skuteczne opanowanie najważniejszych treści z lekcji, co zapewnia optymalna liczba zadań dostosowanych do poziomu i wieku uczniów oraz różnorodność poleceń wymagających od uczniów zastanowienia się nad odpowiedzią.

• Ułatwiają uczniom uporządkowanie i zapamiętanie informacji z lekcji, a także samodzielne sprawdzenie stopnia opanowania wiedzy dzięki nowym rozwiązaniom dydaktycznym „Zapamiętaj” oraz „Na wyrywki”.

• Przyspieszają rozwiązywanie trudniejszych zadań poprzez odwołania do odpowiednich stron z podręcznika oraz atlasu geograficznego.

• Ułatwiają uczniom przygotowania do sprawdzianów za pomocą „Kart powtórzeniowych” znajdującym się na końcu każdego rozdziału.

• Karty pracy mogą zastąpić zeszyt przedmiotowy.


Liczba stron: 160
Format: 20.2 x 26.5 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Geografia. Oblicza geografii. Część 2. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/geografia-oblicza-geografii-czesc-2-karty-pracy-ucznia-zakres-podstawowy--pp--isbn-9788326739873/551705