Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa. Nowa podstawa programowa (PP)

Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa. Nowa podstawa programowa (PP)

Kategorie:

Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa. Nowa podstawa programowa (PP)

"Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia" jest uzupełnieniem podręcznika o tej samej nazwie, przeznaczonego dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej, absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej. Treści w nim zawarte pozwalają rozszerzyć wiedzę oraz utrwalić informacje zawarte w podręczniku. Zadania i ćwiczenia zamieszczone w zeszycie są opracowane w sposób umożliwiający łatwe przyswojenie wiedzy poprzez przykłady, z którymi uczeń spotyka się na co dzień w swoim najbliższym otoczeniu. Pozwala to na lepsze przyswojenie wiedzy oraz szybsze zrozumienie zadanego tematu. W publikacji wydawnictwa Operon autorka Małgorzata Ziarnowska proponuje zadania oparte o zdobytą już wiedzą, pozwalające ją rozszerzyć oraz pogłębić. Główne wątki zawarte w zeszycie ćwiczeń są związane z charakterystyką gospodarki, społeczeństwa i kultury Polski, nawiązują również bezpośrednio do działalności człowieka w środowisku. "Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń" składa się z 4 działów: 1. Społeczeństwo i gospodarka Polski 2. Zróżnicowanie społeczno-kulturowe Polski 3. Przyrodnicze uwarunkowania gospodarczej działalności człowieka 4. Relacje człowiek - środowisko przyrodnicze Treści są bezpośrednio zintegrowane z podręcznikiem i stanowią jego świetne uzupełnienie. Zaletą publikacji "Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa I stopnia" wydawnictwa Operon są jasno sprecyzowane polecenia ćwiczeń oraz przystępny język ułatwiający zrozumienie treści.

Jeżeli chcesz kupić Geografia 3. Zeszyt ćwiczeń. Szkoła branżowa. Nowa podstawa programowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/geografia-3-zeszyt-cwiczen-szkola-branzowa-nowa-podstawa-programowa-pp--isbn-9788381971508/653397