Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Francofolie express 2 Zeszyt ćwiczeń szkoła ponadpodstawowa

Francofolie express 2 Zeszyt ćwiczeń szkoła ponadpodstawowa

Kategorie:

Francofolie express 2. Nowa Edycja. Zeszyt ćwiczeń dla szkół ponadgimnazjalnych to druga część materiałów dodatkowych do kursu "Francofolie expres", przeznaczonego dla uczniów rozpoczynających naukę francuskiego lub tzw. "fałszywych debiutantów"

. Publikacja jest w pełni skorelowana z podręcznikiem. Powstała z myślą o zapewnieniu uczniom szerokiej gamy ćwiczeń powtórkowych i utrwalających wiedzę zdobytą na lekcjach. Ten zeszyt ćwiczeń: jest skorelowany z podręcznikiem pod kątem układu treści oraz zawartości merytorycznej - nauczyciel może z łatwością skoordynować pracę z oboma elementami, pozwala utrwalić, a także poszerzyć materiał językowy zawarty w książce podstawowej - znajdują się tu ćwiczenia o zróżnicowanym poziomie trudności, zachęca uczniów do samodzielnej pracy - zawiera również zadania, których wykonanie wymaga skorzystania z Internetu, pozwala zautomatyzować reakcje językowe i utrwalić schematy gramatyczne w praktyczny sposób, jest bogaty w ciekawe, dodatkowe materiały dydaktyczne, m.in. projekty edukacyjne, jest bogaty w ciekawe, dodatkowe materiały dydaktyczne, m.in. projekty edukacyjne.

Nagrania do zadań na rozumienie ze słuchu są dostępne on-line - w Strefie ucznia na stronie www.wszpwn.com.pl.

Jeżeli chcesz kupić Francofolie express 2 Zeszyt ćwiczeń szkoła ponadpodstawowa w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/francofolie-express-2-zeszyt-cwiczen-szkola-ponadpodstawowa-isbn-9788326232954/654737