Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Francofolie express 2 Podręcznik Szkoła Ponadpodstawowa (PP)

Francofolie express 2 Podręcznik Szkoła Ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:

Kurs Francofolie express  uwzględnia założenia nowoczesnej metodyki nauczania języków obcych, takie jak: indukcyjny sposób wprowadzania gramatyki, nauczanie oparte na interakcji oraz usamodzielnianie ucznia w procesie kształcenia.
Materiał kursu przygotowuje do matury z języka francuskiego na poziomie podstawowym zgodnie z obowiązującymi standardami wymagań egzaminacyjnych z języka obcego nowożytnego.
 
Podręcznik zapewnia:
 

  • harmonijne rozwijanie sprawności językowych w zakresie recepcji (czytania, słuchania) oraz produkcji (mówienia, pisania), 
  • spiralne narastanie materiału leksykalno-gramatycznego (poszczególne zagadnienia omawiane są stopniowo i przywoływane w kolejnych lekcjach w celu utrwalenia) 
  • systematyczną naukę wymowy i ortografii.

Kurs może być oficjalnie używany w liceach i technikach jako realizujący dwie podstawy programowe. Zarówno klasy pierwsze po gimnazjum, jak i te po 8-klasowej szkole mogą korzystać z tego podręcznika.

Jeżeli chcesz kupić Francofolie express 2 Podręcznik Szkoła Ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/francofolie-express-2-podrecznik-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326232237/552845