Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Fonetyka. Polski w praktyce A1-B1

"Fonetyka" otwiera nową serię publikacji „POLSKI w praktyce”, która powstała z myślą o wszystkich, którzy ucząc się języka polskiego potrzebują w praktyczny sposób ugruntować swoje umiejętności. "Fonetyka" to znakomite narzędzie do pracy samodzielnej, sprawdzi się także na lekcjach jako źródło dodatkowych materiałów.

Polska fonetyka zaprezentowana została w obrazowy i łatwy do zapamiętania sposób. Urozmaicone ćwiczenia starannie dobrane do każdego z prezentowanych zagadnień pozwolą na sprawdzenie umiejętności w praktyce. W podręczniku duży nacisk kładzie się na zagadnienia najczęściej pojawiające się w praktycznych sytuacjach.

Publikacja zawiera:

  • Komentarze
  • Liczne ilustracje
  • Urozmaicone ćwiczenia
  • Klucz do ćwiczeń
  • Nagrania

'FONETYKA" to zaproszenie do intensywnego treningu wymowy - prowadzonego w sposób rzetelny, praktyczny i atrakcyjny. Powstała ona z myślą o osobach, które rozpoczynają przygodę z językiem polskim oraz tych, które pragną udoskonalić wymowę lub pozbyć się złych nawyków.

Książka składa się z części teoretycznej oraz praktycznych materiałów do intensywnego i efektywnego treningu wymowy. Uporządkowanie zadań według tematów i stopnia trudności ułatwi nauczycielowi dobór ćwiczeń optymalnie dopasowanych do grupy. Poszczególne rozdziały pozwolą skutecznie wyeliminować najbardziej typowe błędy oraz pomogą rozwiązać problemy fonetyczne poszczególnych narodowości - wszak każda nacja ma swoją "piętę Achillesa".

Jeżeli chcesz kupić Fonetyka. Polski w praktyce A1-B1 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/fonetyka-polski-w-praktyce-a1-b1-isbn-9788395346033/552884