Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Fokus. Język niemiecki. Podręcznik. Część 2. Zakres podstawowy (z CD audio)

Fokus. Język niemiecki. Podręcznik. Część 2. Zakres podstawowy (z CD audio)

Kategorie:

Cykl „Fokus” prowadzi do poziomu B1 i przygotowuje do matury na poziomie podstawowym (zgodnie z Informatorem o egzaminie maturalnym z język niemieckiego od roku szkolnego 2014/2015). Zalety podręcznika Fokus 2 to przede wszystkim: doskonale wyważone proporcje ćwiczeń leksykalno-gramatycznych i komunikacyjnych wprowadzenie już w pierwszej klasie sekcji Training prezentującej zadania maturalne duży wybór zadań przeznaczonych do samodzielnej pracy dodatkowe materiały i zadania dla ambitnych uczniów Każdy rozdział zawiera m.in.: sekcje Grammatik i Aktiver Wortschatz z listą środków leksykalnych, które uczeń powinien aktywnie opanować Agatas Blog – pamiętnik prowadzony przez polską nastolatkę mieszkającą w Niemczech test rozdziałowy Książka zawiera również: lekcje okolicznościowe o świętach zestawienie przydatnych zwrotów ćwiczenia fonetyczne zadania projektowe zestaw zadań przygotowujących do egzaminu ustnego przykładowy arkusz maturalny podręczny słowniczek niemiecko-polski obejmujący słownictwo prezentowane w podręczniku Podręcznik Fokus. Klasa 2 spełnia wymagania MEN obowiązujące w szkołach ponadgimnazjalnych od września 2015 r.

Jeżeli chcesz kupić Fokus. Język niemiecki. Podręcznik. Część 2. Zakres podstawowy (z CD audio) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/fokus-jezyk-niemiecki-podrecznik-czesc-2-zakres-podstawowy-z-cd-audio--isbn-9788302148996/334305