Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Fizyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 2. Zakres rozszerzony Szkoła Ponadpodstawowa (PP)

Podręcznik do klasy 2 obejmuje następujące działy:

  • Ruch postępowy i obrotowy bryły sztywnej.
  • Pole grawitacyjne.
  • Elementy astronomii.
  • Pole elektrostatyczne.
  • Zjawiska termodynamiczne.
  • Ruch drgający harmoniczny.

Podręcznik zawiera wszystkie treści, których znajomość obowiązuje podczas matury z fizyki. Uczniowie poznają sposoby rozwiązywania zadań i problemów, które często pojawiają się warkuszach maturalnych. Nowe treści są zilustrowane dużą liczbą rozwiązanych przykładów, które są dla uczniów wzorem przy rozwiązywaniu zadań.

W podręczniku znajdują się także ciekawostki Wiedzieć więcej oraz infografiki do treści popularnonaukowych wraz z zadaniami. Każdy dział jest zakończony podsumowaniem wiadomości w formie repetytorium, które pomoże uczniowi powtórzyć i utrwalić wiedzę, oraz zestawem zadań wiążących zagadnienia omówione w całym dziale. Na końcu podręcznika znajdują się odpowiedzi do wszystkich zadań rachunkowych (a ich pełne rozwiązania są zamieszczone w poradniku dla nauczyciela) oraz niezbędnik matematyczny, czyli wprowadzenie matematyczne niezbędne do nauki fizyki.

Zakres omawianych zagadnień jest zgodny z podstawą programową w zakresie rozszerzonym

Jeżeli chcesz kupić Fizyka. Podręcznik. Liceum i technikum. Klasa 2. Zakres rozszerzony Szkoła Ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/fizyka-podrecznik-liceum-i-technikum-klasa-2-zakres-rozszerzony-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788302190131/551587