Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Fizyka. Odkryć fizykę. Część 3. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Odkryć fizykę 3. Podręcznik do fizyki dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy.


Podręcznik oparty na sprawdzonych i skutecznych rozwiązaniach. Uwzględnia indywidualne potrzeby ucznia, dzięki temu maksymalnie wykorzystuje jego potencjał. Zagadnienia fizyczne są przedstawione w sposób przystępny i atrakcyjny oraz zawierają liczne odniesienia do codziennego życia. W podręczniku znajdują się ćwiczenia, które zawierają przykłady ich rozwiązania krok po kroku oraz analogiczne zadania do samodzielnego rozwiązania.

Odkryć fizykę 3 pomaga zainteresować uczniów przedmiotem i zrozumieć im kolejne zagadnienia dzięki prostemu językowi, małym porcjom wiedzy, licznym odwołaniom do życia codziennego, czytelnym ilustracjom, atrakcyjnym infografikom i ciekawostkom (A to ciekawe, Z historii).

Podręcznik ułatwia naukę przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki prostym eksperymentom z wykorzystaniem przedmiotów codziennego użytku, zilustrowanym i opatrzonym komentarzem.

Do podręcznika dołączony jest Zbiór zadań. Znajdziemy w nim różne typy zadań do samodzielnego rozwiązania,które zaciekawią i ułatwią pracę z podręcznikiem.

Jeżeli chcesz kupić Fizyka. Odkryć fizykę. Część 3. Podręcznik. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/fizyka-odkryc-fizyke-czesc-3-podrecznik-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326741906/654398