Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Fizyka. Odkryć fizykę. Część 3. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Fizyka. Odkryć fizykę. Część 3. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:

"Karty pracy ucznia z dziennikiem laboratoryjnym dla klasy 3. liceum ogólnokształcącego i technikum do zakresu podstawowego „Odkryć fizykę” to publikacja ułatwiająca systematyczną pracę zarówno na lekcji, jak i w domu, oraz przygotowanie do sprawdzianu.

Umożliwia systematyczną naukę rozwiązywania różnych typów zadań dzięki odpowiedniemu doborowi zadań o dostosowanym do możliwości uczniów poziomie trudności, Przykładom rozwiązanych zadań i zadaniom do nich analogicznym, a także wskazówkom i odpowiedziom.

Ułatwia kształcenie umiejętności przeprowadzania i analizowania doświadczeń dzięki Dziennikowi laboratoryjnemu po każdym dziale oraz zadaniom typu doświadczalnego. Zapewnia skuteczne przygotowanie do sprawdzianu poprzez bieżącą pracę ze wszystkimi rodzajami zadań, a także wykorzystanie Kart powtórzeniowych. "

Jeżeli chcesz kupić Fizyka. Odkryć fizykę. Część 3. Karty pracy ucznia. Zakres podstawowy. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/fizyka-odkryc-fizyke-czesc-3-karty-pracy-ucznia-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326742750/657136