Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Fizyka 3. Podręcznik. Szkoła branżowa. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Fizyka 3. Podręcznik. Szkoła branżowa. Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:

Fizyka 3. Szkoła branżowa I stopnia. Podręcznik dedykowany jest dla uczniów szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej Podręcznik Fizyka 3 został przygotowany dla uczniów klasy 3 szkoły branżowej I stopnia, którzy ukończyli ośmioletnią szkołę podstawową. Ostatni tom serii wyposaża ucznia w wiedzę o falach oraz o fizyce atomowej i jądrowej. • Autor, tak jak we wcześniejszych tomach, przybliża uczniowi świat fizyki poprzez ilustrowanie zjawisk, praw i zasad przykładami bliskimi, spotykanymi w codziennym życiu. • Oprócz przystępnego języka publikacji uczeń znajdzie wyróżnienia w postaci wytłuszczeń najważniejszych treści oraz definicje do zapamiętania w ramkach. • Tematy wymagające obliczeń zostały zilustrowane rozwiązaniem przykładów, których prześledzenie pomoże zrozumieć omawiane treści. • W blokach „Chcesz wiedzieć więcej” znajdują się ciekawe informacje dla uczniów interesujących się danym tematem. • Pytania i zadania na końcu tematów mogą służyć jako materiał do pracy w domu oraz do powtórzeń przed kartkówką lub sprawdzianem. • Natomiast doświadczenia pozwalają zrozumieć świat fizyki poprzez działanie i mogą stanowić materiał do pracy zespołowej. • Sprawne poruszanie się po publikacji ułatwia zamieszczony na końcu książki indeks rzeczowy. • Tak jak w poprzednich tomach i w tym znalazły się tematy fakultatywne – dzięki realizacji tych tematów można rozbudzić i pogłębić wiedzę. Dotyczą one m.in. zastosowania fizyki w medycynie czy sławnych wynalazków i ich twórców.

Podręcznik do fizyki do szkoły branżowej I stopnia dla absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej składa się z 4 działów i 5 modułów fakultatywnych:

1. Fale mechaniczne

2. Fale świetlne

3. Fizyka atomowa

4. Fizyka jądrowa

Jeżeli chcesz kupić Fizyka 3. Podręcznik. Szkoła branżowa. Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/fizyka-3-podrecznik-szkola-branzowa-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788381971300/653284