Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

FC Barcelona Real Madryt Wojna światów / Najwięksi trenerzy futbolu

Pakiet dwóch książek
FC Barcelona – Real Madryt. Wojna światów
Po raz pierwszy bezstronna opowieść o stuletniej sportowej wojnie.
Wypełniona relacjami najsłynniejszych zawodników, trenerów, prezesów, dziennikarzy i kibiców pasjonująca i obiektywna opowieść ukazuje fenomen stuletniej rywalizacji i wciąga nas w sam środek niekończącej się wojny światów.
THIBAUD LEPLAT zagląda za kulisy świata, w którym futbol, emocje, polityka i historia łączą się w jedno. Ujawnia historyczne i kulturowe tło pojedynku dwóch gigantów postrzeganych od początku jako reprezentanci
swoich regionów: Katalonii i Kastylii. Opisuje walkę drużyn, walkę osobowości – rywalizację Messi-Ronaldo pretendujących do tytułu najlepszego piłkarza świata czy rywalizację trenerską Guardiola- Mourinho. I walkę dwóch nacji zebranych pod sztandarami dwóch najbardziej uwielbianych i najbardziej znienawidzonych drużyn
na świecie.
Najwięksi trenerzy futbolu zdradzają tajemnice sukcesu
Dwudziestu największych strategów odpowiada na pytania, jakie stawiamy sobie na temat ich zawodu. Mówią o dniu codziennym i taktyce, o najtrudniejszych wyzwaniach i wydarzeniach pozasportowych, o doborze zawodników i zarządzaniu drużyną, o presji ze strony mediów i kibiców oraz o ciągłym stresie.
W szczerych, wypełnionych barwnymi anegdotami zwierzeniach ujawniają różne przepisy na sukces i różne wizje futbolu. Bez żenady poruszają tematy tabu. I odsłaniają portrety bardzo różnych trenerskich osobowości: od opanowanych i powściągliwych po despotów o nieujarzmionym temperamencie.
Są przewodnikami w podróży za kulisy zwycięstwa.
Podróży w nieznane, pasjonującej, zdumiewającej…
DANIEL RIOLO to jeden z czołowych francuskich dziennikarzy sportowych, autor dziesięciu książek o futbolu, korespondent radiowy i telewizyjny.
CHRISTOPHE PAILLET, komentator sportowy, wielokrotny wysłannik stacji Eurosport na mistrzostwa świata i Europy, jest współpracownikiem licznych stacji telewizyjnych i autorem trzech książek.

Jeżeli chcesz kupić FC Barcelona Real Madryt Wojna światów / Najwięksi trenerzy futbolu w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/fc-barcelona-real-madryt-wojna-swiatow--najwieksi-trenerzy-futbolu-isbn-9788324155156/352453