Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Family and Friends 2 edycja: 4 Class Book

Family and Friends 2 edycja: 4 Class Book

Kategorie:

Family & Friends 2E 4 CB - jest częścią kursu

opis kursu:

Nowe wydanie sześciopoziomowego, intensywnego kurs dla dzieci w wieku od 7 lat, oferujący materiał nawet na 4 godziny nauki w tygodniu! Każdy poziom kursu to materiał na przynajmniej 90 lekcji.

Autorki kursu proponują naukę czytania i pisania w taki sam sposób, jak uczą się dzieci w Wielkiej Brytanii - poznają nazwy głosek w kolejności umożliwiającej czytanie i pisanie określonych słów. Dzięki temu uczniowie zaczynają szybko czytać, co pozwala na obudowanie kursu specjalnie przygotowanymi lekturkami. Family and Friends kształtuje również odpowiednie postawy społeczne, ucząc dzieci np. o konieczności niesienia pomocy, czy dzielenia się z bliskimi.

Zabawne ćwiczenia rozwijające prawidłową wymowę zachęcają
dzieci do mówienia po angielsku.

Nauka pisania wprowadzana jest stopniowo i systematycznie, dzięki czemu uczniowie piszą chętnie i poprawnie. Lektury uzupełniające kurs wykształcają w dzieciach nawyk czytania po angielsku dla przyjemności.

Różnorodne ćwiczenia sprawiają, że kurs odpowiada potrzebom dzieci o różnych stylach uczenia się. Materiał wprowadzony jest w szybkim tempie, a uzupełnia go wiele materiałów dodatkowych, dzięki czemu kurs doskonale sprawdzi się również przy dużej liczbie godzin w tygodniu.

Każdy poziom kursu dopełniają dodatkowe lektury i ćwiczenia gramatyczne.

Family and Friends znakomicie integruje nie tylko wszystkie sprawności językowe, ale również uczy dzieci wartości i właściwych zachowań (civic education).

Kurs można wzbogacić o podręcznik do gramatyki Grammar Friends.

Jeżeli chcesz kupić Family and Friends 2 edycja: 4 Class Book w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/family-and-friends-2-edycja-4-class-book-isbn-9780194808422/538516