Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Exploits 2 Podręcznik do języka francuskiego Szkoła Ponadpodstawowa (PP)

Exploits 2 Podręcznik do języka francuskiego Szkoła Ponadpodstawowa (PP)

Kategorie:

Exploits 2 Podręcznik do języka francuskiego Szkoła Ponadpodstawowa (PP)

Exploits 2 Podręcznik do języka francuskiego Szkoła Ponadpodstawowa (PP) to idealny materiał edukacyjny dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Podręcznik jest kompletnym kursem języka francuskiego, który obejmuje wszystkie aspekty języka, od gramatyki po słownictwo i konwersacje. Podręcznik zawiera liczne ćwiczenia, które uczą studentów poprawnej wymowy, zasad gramatycznych i słownictwa. Zawiera również wskazówki językowe, dzięki którym uczniowie mogą opanować język francuski. Książka zawiera również sekcję poświęconą kulturze francuskiej, w której uczniowie mogą dowiedzieć się więcej o historii, sztuce i literaturze tego pięknego języka.
Exploits 2 Podręcznik do języka francuskiego Szkoła Ponadpodstawowa (PP) jest idealnym materiałem do nauki języka francuskiego, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych uczniów.

Jeżeli chcesz kupić Exploits 2 Podręcznik do języka francuskiego Szkoła Ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/exploits-2-podrecznik-do-jezyka-francuskiego-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326232176/552574