Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

English File Fourth Edition Intermediate Workbook with Key (ćwiczenia z kluczem 4E, 4th ed., czwarta edycja)

English File Fourth Edition Intermediate Workbook with Key (ćwiczenia z kluczem 4E, 4th ed., czwarta edycja)

Kategorie:
English File Fourth Edition Intermediate Workbook with Key

To nowa edycja książek, dla liceów i techników, z bardzo dobrej i sprawdzonej serii English File.

English File Fourth Edition jest najnowszym, uaktualnionym kursem English File, zachowując przetestowaną metodę nauczania. Nauka języka w oparciu o kursy English File sprawią, że uczniowie chętniej zaczynają rozmawiać po angielsku i są bardziej aktywni na każdej lekcji. Zrównoważona ilość ćwiczeń i zagadnień z gramatyki, słownictwa, wymowy i rozwoju sprawności językowych, które budują pewność siebie uczniów i słuchaczy. Słuchacze i lektorzy mają wygodny dostęp do dużej ilości materiałów dodatkowych, jak np. nagrania audio, filmy, karty pracy do kopiowania, ćwiczenia interaktywne i wiele innych, zgromadzonych w jednym miejscu online.

English File Fourth Edition to sprawdzone rozwiązania opracowane przez wydawnictwo Oxford University Press do potrzeb ambitnych i zaangażowanych uczniów. Gwarantujące wymierne efekty nauki, procentujące na sprawdzianach i egzaminie maturalnym.


Ilość stron: 88
Format: 22 x 27 cm
Jeżeli chcesz kupić English File Fourth Edition Intermediate Workbook with Key (ćwiczenia z kluczem 4E, 4th ed., czwarta edycja) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/english-file-fourth-edition-intermediate-workbook-with-key-cwiczenia-z-kluczem-4e-4th-ed--czwarta-edycja--isbn-9780194036108/519987