Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

English File Fourth Edition Advanced Workbook (ćwiczenia czwarta edycja, 4th/fourth edition)

English File Fourth Edition Advanced Workbook (ćwiczenia czwarta edycja, 4th/fourth edition)

Kategorie:

English File Fourth Edition Advanced Workbook

Ten zaawansowany skoroszyt bez klucza jest odpowiedni dla poziomu języka CEFR B1+.

Wydanie czwarte, zostało zbudowane na sprawdzonej i zaufanej metodologii i zawiera wyjątkowo motywujące lekcje i ćwiczenia, które zachęcają uczniów do dyskusji na różne tematy.
NOWOŚĆ W TEJ EDYCJI - nowe i zaktualizowane teksty, tematy i odsłuchy, oparte na informacjach zwrotnych od nauczycieli języka angielskiego. Każda książka uczniowska zawiera dostęp do nowej praktyki online, zapewniając uczniom dodatkowe ćwiczenia i zajęcia dla każdej praktyki online plików zawiera nowe filmy Sound Bank, z unikalną okazją, aby zobaczyć, jak native speaker wymawia dźwięk, oraz z nowymi interaktywnymi filmami, w których uczniowie mogą sami wziąć udział w przedstawieniu. Nowe ćwiczenia ze słuchania filmów są zintegrowane z każdym parzystym plikiem. Te krótkie filmy dokumentalne i dramaty sprawiają, że zajęcia są bardziej ekspresyjne. Narzędzie do prezentacji w klasie pokazuje na ekranie zawartość kursu, ułatwiając prowadzenie interesujących lekcji. Centrum zasobów dla nauczyciela umożliwia zarządzanie wszystkimi zasobami plików języka angielskiego i pobieranie materiałów dydaktycznych w jednym miejscu.


Ilość stron: 80  
Format: 27,6 x 21,9 cm

Jeżeli chcesz kupić English File Fourth Edition Advanced Workbook (ćwiczenia czwarta edycja, 4th/fourth edition) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/english-file-fourth-edition-advanced-workbook-cwiczenia-czwarta-edycja-4th-fourth-edition--isbn-9780194038553/552277