Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Ekonomia w zarysie Podręcznik Wyd. 2022

Ekonomia w zarysie Podręcznik Wyd. 2022

„Ekonomia w zarysie” to nowoczesny, interesujący i aktualny podręcznik do ekonomii. Jego autor wyjaśnia najważniejsze zagadnienia mikro- i makroekonomiczne, odwołując się do aktualnych i znanych każdemu wydarzeń (np. jeden z podrozdziałów poświęcony jest kryzysowi gospodarczemu wywołanemu pandemią COVID-19).

Podręcznik „Ekonomia w zarysie” przeznaczony jest dla:

• uczniów;

• studentów;

• wszystkich, którzy są zainteresowani tym, jak działa współczesna gospodarka.

Osoby korzystające z podręcznika mogą na bieżąco sprawdzać nabytą wiedzę dzięki linkom i kodom QR prowadzącym do interaktywnych quizów. Mogą również skorzystać z materiałów dodatkowych za pomocą specjalnej aplikacji pomocniczej, do której link znajduje się w książce.

Dzięki lekturze „Ekonomii w zarysie” możemy zrozumieć m.in., jak działają rynki, jak dokonujemy wyborów konsumenckich, jaka jest rola państwa w gospodarce, dlaczego jedne kraje są biedne, a inne bogate oraz czym jest, skąd się bierze i jakie ma koszty inflacja. Prezentowane treści uwzględniają również najbardziej aktualne zagadnienia gospodarcze (np. wpływ automatyzacji pracy i pandemii COVID-19 na gospodarkę).

Jeżeli chcesz kupić Ekonomia w zarysie Podręcznik Wyd. 2022 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/ekonomia-w-zarysie-podrecznik-wyd-2022-isbn-9788377351345/1426374