Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Egzamin ośmioklasisty z matematyki - Niezbędnik ósmoklasisty

Książka skierowana do uczniów klas 6,7 i 8 szkoły podstawowej. Zawiera kompendium wzorów i formuł niezbędnych podczas egzaminu ósmoklasisty. Dodatkowo większość z nich posiada przejrzyste przykłady użycia lub przykłady wykorzystania. Całość zebrana jest w 9 działów: 'Liczby naturalne, całkowite, wymierne oraz procenty.', 'Potęgowanie i pierwiastki.', 'Wyrażenia algebraiczne. Równania.', Oś liczbowa. Nierówności. Układ współrzędnych.', 'Figury płaskie.', 'Geometria przestrzenna.', 'Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka.', 'Jednostki.' oraz 'Tablice.'.

Od roku 2019 egzamin ośmioklasisty z matematyki ma sprawdzić, w jakim stopniu  uczeń VIII klasy szkoły podstawowej spełnia wymagania określone w podstawie programowej dla klas IV-VI oraz VII-VIII. Niniejsza pozycja jest doskonałym narzędziem wspierającym ucznia w przygotowaniach do niezwykle ważnego egzaminu, którego wyniki będą miały istotny wpływ podczas rekrutacji do szkoły ponadpodstawowej.  

Niezbędnik w sposób czytelny i przejrzysty prezentuje:
•    definicje,
•    informacje,
•    przykłady,
•    wzory,
•    tablice,
których znajomości jest konieczna, aby marzenie ośmioklasisty związane z wyborem  szkoły średniej stało się faktem.

Jeżeli chcesz kupić Egzamin ośmioklasisty z matematyki - Niezbędnik ósmoklasisty w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/egzamin-osmioklasisty-z-matematyki---niezbednik-osmoklasisty-isbn-9788364660634/518988