Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Effekt 2. Język niemiecki. Podręcznik. Część 2 + CD-ROM Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

Effekt 2. Język niemiecki. Podręcznik. Część 2 + CD-ROM Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

Kategorie:

Podręczniki Effekt są przeznaczone zarówno dla uczniów rozpoczynających naukę języka niemieckiego (części: 1, 2, 3 i 4), jak i kontynuujących ją po szkole podstawowej (części: 2, 3, 4 i 5). Zawierają treści w pełni zgodne z wymaganiami nowej podstawy programowej  i prowadzą do osiągnięcia poziomu A2+/B1.  

Podręcznik oferuje liczne materiały fakultatywne, takie jak lekcje realio- i kulturoznawcze, przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, tabele gramatyczne, trening sprawności językowych, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik niemiecko-polski.

Effekt 2 jest podzielony na siedem rozdziałów. Jego nieodłączną część stanowi płyta CD-ROM. Zawiera ona zarówno teksty do zadań rozwijających sprawność rozumienia ze słuchu, jak i słówka z listy aktywnego słownictwa, nagrane w wersji dwujęzycznej.

 

Jeżeli chcesz kupić Effekt 2. Język niemiecki. Podręcznik. Część 2 + CD-ROM Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/effekt-2-jezyk-niemiecki-podrecznik-czesc-2--cd-rom-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788302180743/534403