Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Edukacja dla bezpieczeństwa. Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik. Zakres podstawowy. Nowa Podstawa Programowa 2022

Edukacja dla bezpieczeństwa. Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik. Zakres podstawowy. Nowa Podstawa Programowa 2022

Kategorie:

Nowe wydanie podręcznika „Żyję i działam bezpiecznie” dla szkół ponadpodstawowych jest zgodne z wytycznymi RKO wydanymi przez Europejską Radę Resuscytacji w 2021 roku. Uwzględnia także najnowsze regulacje w zakresie obronności. Oprócz aktualnej wiedzy na temat pierwszej pomocy i działań ratowniczych w podręczniku przedstawiono zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych, zagrożenia czasu pokoju, a także zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa państwa i edukacji zdrowotnej. Ułatwia opanowanie wiedzy i umiejętności praktycznych dzięki algorytmom postępowania, czytelnym zdjęciom oraz infografikom. Umożliwia szybkie odnalezienie szukanych treści dzięki przemyślanym wyróżnieniom w tekście oraz ujęciu najistotniejszych zagadnień w widoczne i czytelne ramki. Pomaga przyswoić wiedzę poprzez zastosowanie różnorodnych, dostosowanych do potrzeb uczniów rozwiązań, takich jak mnemotechniki, podsumowania po tematach czy powtórzenia po działach. Pozwala dostrzec przydatność i aktualność omawianych zagadnień dzięki licznym odwołaniom do sytuacji bliskich doświadczeniu uczniów oraz do wydarzeń, które miały miejsce w niedalekiej przeszłości.

Jeżeli chcesz kupić Edukacja dla bezpieczeństwa. Żyję i działam bezpiecznie. Podręcznik. Zakres podstawowy. Nowa Podstawa Programowa 2022 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/edukacja-dla-bezpieczenstwa-zyje-i-dzialam-bezpiecznie-podrecznik-zakres-podstawowy-nowa-podstawa-programowa-2022-isbn-9788326744099/1416900