Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Wir smart 2 (2017) Podręcznik dla szkoły podstawowej kl.5

Wir smart 2 (2017) Podręcznik dla szkoły podstawowej kl.5

Kategorie:

Szybka, przyjemna i skuteczna nauka języka niemieckiego? To właśnie ''Wir Smart 2"!

Zdecydowanie język angielski jest tym, którego w polskich szkołach naucza się najczęściej. Zaraz za nim na miejscu drugim, plasuje się język niemiecki. Nie jest to mowa najłatwiejsza - odmiana przez przypadki, długie wyrazy, złożone z kilku innych, trudna dla polaków wymowa, a więc również utrudnione rozumienie ze słuchu.

W związku z tym nauka wymaga możliwie najlepszego podręcznika - podręcznika, który ułatwi nauczycielowi wyjaśnianie, zaś uczniowi rozumienie materiału i używanie go w praktyce. Oczywiście, jeżeli podręcznik ma być wykorzystywany w szkole, nie wystarczy jego atrakcyjność - konieczna jest również zgodność z podstawą programową i otrzymanie niezbędnych zgód.

Zarówno jedne, jak i drugie wymogi są spełnione przez książkę ''Wir Smart 2. Język niemiecki dla klasy V szkoły podstawowej. Podręcznik"! Potwierdzeniem tego jest szerokie zainteresowanie uczniów i nauczycieli tą książką. Jest ona jedną z najpopularniejszych w tym zakresie pozycji w Polsce. Podręcznik to część szerszego, pięciotomowego kursu języka. Może być stosowany zarówno w przypadku uczniów, którzy uczyli się go już w klasach I-III, jak i tych, którzy naukę zaczynają dopiero od IV klasy.

Wydawcą podręcznika jest znany i lubiany LektorKlett. Jego książki cechuje atrakcyjna oprawa graficzna, zastosowanie nowoczesnych metod nauczania, a przede wszystkim stawianie na wiedzę praktyczną!

Jeżeli chcesz kupić Wir smart 2 (2017) Podręcznik dla szkoły podstawowej kl.5 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/wir-smart-2-2017-podrecznik-dla-szkoly-podstawowej-kl-5-isbn-9788380635821/496895