Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Historia Poznać Przeszłość 3 Podręcznik Zakres Podstawowy Szkoła ponadpodstawowa (PP)

Historia Poznać Przeszłość 3 Podręcznik Zakres Podstawowy Szkoła ponadpodstawowa

Poznać przeszłość 3. Podręcznik do historii dla liceum ogólnokształcącego i technikum. Zakres podstawowy. Szkoły ponadpodstawowe. Wydawnictwo Nowa Era

Podręcznik  obejmuje materiał - wydarzenia z lat 1815-1939.  Prezentuje historię jako atrakcyjną dziedzinę nauki i zachęca do poznawania przeszłości. W sposób przejrzysty ukazuje treści z historii powszechnej Polski.  Duża ilośc fotografii , infografiki czy ilustracji pozwala przybliżyć klimat omawianej epoki.Uczy pracy z tekstem źródłowym, mapą czy danymi statystycznymi. Materiał jest prowadzony chronologicznie,co bardzo porządkuje i ułatwia zapamiętywanie zdarzeń historycznych.
Rozwija zainteresowanie przedmiotem m.in. za pomocą elementów Symbole epoki i To budzi kontrowersje oraz propozycji dodatkowych publikacji książkowych.

Ułatwia przygotowanie do sprawdzianów dzięki przejrzystym Podsumowaniom i czytelnym osiom czasu. Książka jest dostosowana do podstawy programowej i przedstawia omawiane zagadnienia z zachowaniem chronologii zdarzeń.

Wydawnictwo Nowa Era
Liczba stron: 344
Format: 20.2 x 26.5 cm
Jeżeli chcesz kupić Historia Poznać Przeszłość 3 Podręcznik Zakres Podstawowy Szkoła ponadpodstawowa (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/historia-poznac-przeszlosc-3-podrecznik-zakres-podstawowy-szkola-ponadpodstawowa-pp--isbn-9788326741487/654170