Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Oblicza Geografii 1 Podręcznik Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP)

Oblicza Geografii 1 Podręcznik Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019. Szkoła ponadpodstawowa

Podręcznik Oblicza geografii - poziom rozszerzony, w sposób kompleksowy przygotowuje do matury. Publikacja umożliwia samodzielne nabywanie najważniejszych umiejętności geograficznych dzięki samouczkom zawartym w książce. Zawiera przede wszystkim informacje związane z geografią fizyczną, ukształtowaniem terenu, typami wybrzeży, erozyjną i akumulacyjną działalnością lodowców i lądolodów itp. Nasycony grafikami, infografikami oraz rysunkami,  w sposób niezwykle interesujący  ukazuje i pozwala zrozumieć procesy i zjawiska geograficzne zachodzące na ziemi. Nawet trudne zjawiska geograficzne są przedstawione w prosty sposób i zrozumiały dla ucznia. Umożliwia szybkie i skuteczne powtórki przed sprawdzianami i kartkówkami dzięki elementom Podsumowanie, Test sprawdzający oraz Zadania powtórzeniowe. Jedną z najciekawszych atrakcji książki, są liczne ciekawostki zawarte w ramkach, “Czy wiesz, że”, które zachęcają do nauki i poznawania świata. Na końcu każdego działu zawiera liczne zadania co umożliwa szybką powtórkę materiału.

Ilość stron: 336
Format: 17 x 24 cm
Wydawnictwo: NOWA ERA
Jeżeli chcesz kupić Oblicza Geografii 1 Podręcznik Zakres Rozszerzony Nowa Podstawa Programowa 2019 (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/oblicza-geografii-1-podrecznik-zakres-rozszerzony-nowa-podstawa-programowa-2019-pp--isbn-9788326736131/533761