Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Scratch Latarka/Projektor XL DINO z pojemnikiem na tarcze/ 24 obrazy

ZESTAW DMUCHAWKA XL - to bezpieczna zabawa dla młodszych wielbicieli rzutek. Gra polega na jak najbardziej precyzyjnym trafieniu lotkami w cele, na których rozmieszczono punkty. Do dmuchawki i 5 szt celów dołączono 3 sztuki bezpiecznych lotek z gumową przyssawką. Jak się bawić? Bardzo proste - włóż lotkę w węższy otwór dmuchawki, przyłóż dmuchawkę szerszym otworem do ust, wyceluj, nabierz duuuużo powietrza i dmuuuuchaj. Aerodynamiczne lotki mają zasięg nawet 10 metrów - odległość zależy od siły naszego dmuchnięcia.

Można grać na dworze i w pomieszczeniu, ustawiając cele w dowolnym miejscu. Zliczaj punkty i sprawdź kto wygrał.

Możesz także oznaczać własne cele np: na szybie, lustrze, drzwiach. Jeśli przyssawka się zabrudzi i zmniejszy swoją przyczepność wystarczy ją przetrzeć wilgotną ściereczką. Zestaw zapakowany jest w duże, eleganckie pudełko. To świetny pomysł na prezent.

WARTO WIEDZIEĆ : gra z dmuchawką jest świetnym narzędziem do wykonywania gimnastyki oddechowej. Tego typu ćwiczenia wzmacniają mięśnie oddechowe i pojemność życiową płuc oraz przepony.

Wymiar dmuchawki : dł 42 cm / średnica 3,5 cm

Wymiar lotki: 8,5 x 2 cm

Wiek: 5+

Jeżeli chcesz kupić Scratch Latarka/Projektor XL DINO z pojemnikiem na tarcze/ 24 obrazy w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/scratch-latarka-projektor-xl-dino-z-pojemnikiem-na-tarcze-24-obrazy-ean-5414561823278/1431004