Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Scratch Latarka/Projektor XL KOSMOS z pojemnikiem na tarcze/ 24 obrazy

2 w 1 Zestaw Latarka/Projektor XL do pokazów świetlnych. Przy zgaszonym świetle oglądamy i uczymy się rozpoznawać prezentowane obrazy . Podczas wyświetlania obrazów polecamy jednoczesne opowiadanie własnych historii/bajek o kosmosie, ciekawostkach o prezentowanej gwieździe lub planecie np: co to jest satelita, czy jest życie w kosmosie ? Mnóstwo zabawy, nauki we wspaniałej formie.

Projektor posiada źródło światła i regulowany obiektyw umożliwiający regulację ostrości oraz przesuwany przycisk ON/OFF. Wielkość projektora jest dopasowana do małych dłoni młodych przyrodników. W zestawie znajdują się trzy tarcze ze slajdami (bez podpisów), w każdym po osiem slajdów.

Każda tarcza to różne kolekcje: 1 tarcza: kolekcja 8 animacji różnych pojazdów kosmicznych takich jak UFO, rakieta kosmiczna itp 2 tarcza: kolekcja 8 obrazów różnych gwiazd i zjawisk z kosmosu takich jak Ziemia, księżyc itp 3 tarcza: Kolekcja 8 obrazów różnych prac i pojazdów kosmonautów takich jak praca na stacji badawczej w kosmosie, zwiedzanie obcej planety łazikiem itp

WAŻNE: Do zestawu dołączony jest specjalny pojemnik na tarcze z obrazami.

Po obejrzeniu obrazów wkładamy tarcze do pudełka, zamykamy i przyczepiamy je do projektora. Teraz mamy pewność, że nasz zestaw jest w komplecie. Wówczas, możemy zabrać go ze sobą w podróż, szkolne nocowanie czy schowac do ulubionej szuflady w pokoju.

Zestaw nie zawiera baterii ( 2 x AA)

Świetny pomysł na prezent - zestaw zapakowany jest w ładne pudełko.

Wymiary latarki/ projektora: 4,5 x 13 cm

Jeżeli chcesz kupić Scratch Latarka/Projektor XL KOSMOS z pojemnikiem na tarcze/ 24 obrazy w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/scratch-latarka-projektor-xl-kosmos-z-pojemnikiem-na-tarcze-24-obrazy-ean-5414561823261/1431005