Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Dziś historia 1 Podręcznik Branżowa szkoła 1 stopnia (PP)

Dziś historia 1 Podręcznik Branżowa szkoła 1 stopnia (PP)

Kategorie:

Podręcznik 'Dziś historia 1' przeznaczony jest do nauczania historii w klasie pierwszej branżowej szkoły I stopnia. Obejmuje dzieje od starożytności do końca XVIII wieku.

 

Zawiera 24 tematy, które ujęte są w czterech działach chronologicznych: Z dziedzictwa dawnych epokPolska w średniowiecznej Europie, Wobec nowożytnych wyzwań oraz Osłabienie i upadek Rzeczypospolitej.

 

W książce uwzględniono różne źródła wiedzy, m.in. opis wydarzeń i zjawisk, ilustracje, mapki, schematy, wykresy, dane statystyczne. Zamieszczone zostały też krótkie fragmenty tekstów źródłowych, które mają sprzyjać twórczemu poznawaniu historii.

 

Podręcznik napisany jest bardzo prostym i przyjaznym dla ucznia językiem. Trudniejsze pojęcia pojawiające się w tekście są na bieżąco wyjaśniane w wydzielonych prostokątach. Do utrwalania i porządkowania wiedzy ucznia przydatne będą kilkupunktowe podsumowania po każdej lekcji.

 

Końcowym elementem podręcznika jest oryginalne, bardzo krótkie ujęcie historii Polski od wieku X do XVIII. Przedstawione ono zostało w ujęciu problemowym, w ośmiu działach tematycznych.

 

 

 

 

 

 

Jeżeli chcesz kupić Dziś historia 1 Podręcznik Branżowa szkoła 1 stopnia (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/dzis-historia-1-podrecznik-branzowa-szkola-1-stopnia-pp--isbn-9788374432450/659780