Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Dolnośląskie - przewodnik + atlas Polska Niezwykła 2021

"Przewodnik po województwie dolnośląskim obejmuje naprawdę piękne i warte odwiedzenia regiony, takie jak:

Karkonosze ze Śnieżką (jednocześnie najwyższym szczytem sąsiednich Czech),

Góry Izerskie, które przestały być już symbolem dewastacji środowiska spowodowanej wydobyciem węgla brunatnego i opartej na nim energetyce,

Kotlinę Kłodzką ze słynnymi zdrojami (Polanica, Kudowa, Duszniki czy Lądek) oraz Górami Stołowymi (z najstarszym szlakiem turystycznym – w naszym rozumieniu – na świecie), Bardzkimi czy Masywem Śnieżnika (z Trójmorskim Wierchem, z którego wody opadowe trafiają do aż trzech zlewisk morskich: Bałtyku, M. Północnego i M. czarnego)

Masyw Ślęży (tajemnicze miejsce pogańskiego kultu, na które można się wspiąć bez żelaznej kondycji) i Wzgórza Strzelińskie, • Łużyce (z Parkiem Krajobrazowym „Łuk Mużakowa” wpisanym na Listę UNESCO, niegdyś zamieszkałe przez zachodnich Słowian),

Góry Sowie z tajemniczymi podziemnymi miastami i naprawdę wiele innych. Niektóre z tych terenów są chronione przez powołanie parków narodowych i krajobrazowych. Dodatkowo wyobraźnię odwiedzających rozpalają złoto i skarby ukryte tutaj w dalszej i całkiem nieodległej przeszłości, ślady wojen i bitew, obecności Piastów, Czechów, Austriaków i Niemców, wielkie wspaniałe siedziby władców, działalność wynalazców i noblistów i wreszcie… pełnokrwiste miasta i miasteczka z Wrocławiem na czele. Naprawdę wiele jest do odkrycia do czego gorąco zachęcamy."

Jeżeli chcesz kupić Dolnośląskie - przewodnik + atlas Polska Niezwykła 2021 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/dolnoslaskie---przewodnik--atlas-polska-niezwykla-2021-isbn-9788379124190/646121