Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Direkt plus 1b. Zeszyt ćwiczeń + płyta CD. Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Direkt plus 1b. Zeszyt ćwiczeń + płyta CD. Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP)

Kategorie:
Direkt plus to nowa odsłona bestsellerowego kursu do nauki języka niemieckiego w wydaniu semestralnym. Idealnie sprawdzi się w pracy z uczniami o różnym poziomie zaawansowania językowego.Direkt plus to doskonały wybór zarówno dla uczniów liceów jak i techników.Z kursem mogą pracować uczniowie rozpoczynający, jak i kontynuujących naukę języka niemieckiego.Jednocześnie możesz pracować z kursem Direkt neu dostosowanym do dotychczas obowiązującej podstawy programowej oraz Direkt plus zgodnym z nowymi wymaganiami MEN.Direkt plus to: Fascynujące lekcje w oparciu o materiał spełniający wszelkie wymogi formalne MEN oraz dający gwarancję komfortowej pracy na długie lata, praca z kursem sprawdzonym w praktyce (obecny w szkołach nieprzerwanie od 2005 roku) i dającym gwarancję sukcesu w nauce języka niemieckiego i na maturze, elastyczny dobór tomów pod kątem zaawansowania językowego uczniów dzięki semestralnemu wydaniu (tomy 1a, 1b, 2a, 2b, 3a, 3b i 4), praca z jedynym kursem zarówno z uczniami początkującymi, jak i kontynuującymi naukę języka niemieckiego.
Jeżeli chcesz kupić Direkt plus 1b. Zeszyt ćwiczeń + płyta CD. Nowa Podstawa Programowa 2019 - (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/direkt-plus-1b-zeszyt-cwiczen--plyta-cd-nowa-podstawa-programowa-2019---pp--isbn-9788380638846/535903