Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Świat zwierząt

Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Świat zwierząt

Kategorie:
Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Świat zwierząt

W książce Świat zwierząt występują zwierzęta z różnych zakątków świata. W sposób zabawny, poprzez quizy, pytania - poznajemy czym się charakteryzują i jakie wydają dzwięki. Mamy największego gryzonia na świecie czy zwierze,które nie musi pić. Do zestawu dołączone jest mówiące pióro. Za jego pomocą możemy odkrywać min. świat zwierząt i jego najbliższe otoczenie. Wystarczy delikatnie dotknąć piórem tekstu lub obrazka, żeby usłyszeć muzykę lub dźwięk odpowiadającą danej sytuacji. Książka Świat zwierząt sposób prosty i przyjemny uczy poznawać i szanować zwierzęcy świat. Czytaj z Albikiem w sposób prosty bawi i uczy wykorzystując naturalna ciekawość dziecka. Zabawa z elementarzem jest doskonałym pomysłem na pobudzenie dziecięcej ciekawości.

Wymiary pudełka: 27x34x9 cm
Wiek: 3+

W ofercie księgarni na str.www.edugaleria.pl znajdują się inne propozycje Czytaj z Albikiem o zróżnicowanej tematyce w zakładce Menu > Zabawa i rozwój dziecka >
Jeżeli chcesz kupić Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Świat zwierząt w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/czytaj-z-albikiem-zestaw-pioro-z-ksiazka-swiat-zwierzat-ean-8590228044709/551245