Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Atlas świata

Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Atlas świata

Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Atlas świata

Czytaj z Albikiem to propozycja książki edukacyjnej, interaktywnej - zabawy i nauki opartej na wykorzystaniu naturalnej ciekawości dziecka. W Atlasie świata poznamy wszystkie kontynenty i oceany świata. Dowiemy się nazw państw i ich stolic. Poprzez naukę i zabawę z Atlasem świata nauczymy się największego lub najmniejszego państwa w Europie. Odpowiemy na pytanie. Stolicą jakiego kraju jest Addis Abeba? W sposób zabawny poprzez quizy możemy sprawdzić swoją wiedzę. Wystarczy delikatnie dotknąć piórem tekstu lub obrazka, żeby usłyszeć muzykę, dźwięk odpowiadający danej sytuacji. W ten sposób utwalamy wiedzę. Atlas świata w sposób prosty i przyjemny uczy poznawać i rozumieć ciekawostki geograficzne.

Wymiary pudełka: 27x34x9 cm.
Wiek: 3+

W ofercie księgarni na str.www.edugaleria.pl znajdują się inne propozycje Czytaj z Albikiem o zróżnicowanej tematyce w zakładce Menu > Zabawa i rozwój dziecka >
Jeżeli chcesz kupić Czytaj z Albikiem zestaw pióro z książką Atlas świata w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/czytaj-z-albikiem-zestaw-pioro-z-ksiazka-atlas-swiata-ean-8590228031716/533778