Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

CzuCzu Puzzle progresywne Zwierzątka na wsi (22 elementów) 2+

Ko, ko, ko! Czas zacząć przygodę z pierwszymi wieloelementowymi puzzlami. Chrum! Pojedziemy razem na wieś! Sympatyczne zwierzaki z gospodarstwa zachęcają dzieci do łączenia elementów. W zestawie znajdziecie 4 duże układanki o stopniowo rosnącej liczbie puzzli, dzięki czemu maluchy mogą doskonalić tę umiejętność krok po kroku, doskonale się przy tym bawiąc.

Maluch już wiele potrafi! Codziennie uczy się nowych rzeczy i doskonali swoje umiejętności. Zabawa z puzzlami doskonale rozwija małą motorykę, spostrzegawczość i wyobraźnię. Tym razem zapraszają do niej uwielbiane przez najmłodszych zwierzęta z gospodarstwa – jedziemy razem na wieś! Zestaw zaprojektowaliśmy tak, aby dzieci stopniowo doskonaliły sztukę układania puzzli. Dlatego znajdziecie w nim układanki o różnej liczbie elementów: 4, 5, 6 i 7. Różne kolory tła pomogą w ich rozdzieleniu. Zacznijcie od najprostszego zestawu. Poznawajcie kolory, nazywajcie zwierzaki i naśladujcie ich odgłosy. Dajcie się porwać wyobraźni!

Jeżeli chcesz kupić CzuCzu Puzzle progresywne Zwierzątka na wsi (22 elementów) 2+ w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/czuczu-puzzle-progresywne-zwierzatka-na-wsi-22-elementow-2--ean-5902983490067/513982