Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Ciekawa Zabawa 4 latki Karty Pracy część 2

„Ciekawa zabawa” Karty pracy czterolatka Karty pracy dla czterolatka „Ciekawa zabawa” cz. 1-4 zawierają ćwiczenia, które doskonalą umiejętności ze wszystkich obszarów rozwojowych zawartych w podstawie programowej.

Stanowią solidne powtórzenie działań na konkretach; karta pracy 2–3 razy w tygodniu. Skłaniają do rozmów na dany temat dzięki specjalnym stronom otwierającym każdy krąg tematyczny. Umożliwiają samodzielne działania dzieci i rozwijanie umiejętności planowania ruchu, dają dzieciom poczucie zadowolenia i sprawstwa.

Ułatwiają indywidualizację pracy w przedszkolu konieczną ze względu na duże różnice między dziećmi dzięki zadaniom trudniejszym z gwiazdką; poleceniom w kółku, dzięki którym dzieci wyrażają siebie; zadaniom otwartym z żarówką, które każde dziecko może wykonać inaczej i zadaniom dodatkowym „Kreatywne rysowanki” na końcu każdego zeszytu, w których dzieci mogą rozwijać swoją wyobraźnię i ekspresję plastyczną. Inspirują do samodzielnych zabaw dzieci dzięki ilustracjom z plasteliny.

Jeżeli chcesz kupić Ciekawa Zabawa 4 latki Karty Pracy część 2 w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/ciekawa-zabawa-4-latki-karty-pracy-czesc-2-isbn-9788326740282/654257