Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Chemia. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Ciekawi świata. Szkoły ponadgimnazjalne.

Chemia. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Ciekawi świata. Szkoły ponadgimnazjalne.

Kategorie:

"Chemia. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne" dla serii Ciekawi świata oraz Odkrywamy na nowo to wyjątkowo dopracowany zbiór zadań, dzięki któremu w nieskomplikowany sposób można zrozumieć trudne zagadnienia z dziedziny chemii. Aby ciągle utrwalać zdobytą wiedzę i dobrze opanować wszystkie tematy, warto regularnie wykonywać ćwiczenia i zadania specjalnie przygotowane dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

"Chemia. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Szkoły ponadgimnazjalne" zawiera różnorodne ćwiczenia dobrane do odpowiedniego poziomu nauki uczniów. Dzięki różnym rodzajom zadań mogą oni uporządkować wiedzę zdobywaną podczas lekcji, utrwalić ją, a także samodzielnie nabyć nowe ważne umiejętności. Zadania obliczeniowe wprawią w szybkie i poprawne rozwiązywanie zadań matematycznych, które są nieodłącznym elementem chemii, a przeprowadzane doświadczenia pozwolą lepiej zrozumieć zjawiska zachodzące w naturze.

Autorka zbioru zadań - Małgorzata Czaja - zadbała o to, aby w jej podręczniku znalazły się zadania z różnych działów chemii, przystosowane do nauki tego przedmiotu na poziomie podstawowym. Ważne, że korzystać z tego zbioru zadań można zarówno podczas nauki z podręcznika z serii Ciekawi świata, jak i z cyklu Odkrywamy na nowo. Jest on więc bardzo uniwersalny, a ćwiczenia w nim zawarte doskonale przygotowują do kartkówek i trudnych sprawdzianów.

Jeżeli chcesz kupić Chemia. Zbiór zadań. Zakres podstawowy. Ciekawi świata. Szkoły ponadgimnazjalne. w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/chemia-zbior-zadan-zakres-podstawowy-ciekawi-swiata-szkoly-ponadgimnazjalne--isbn-9788376808857/132767