Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Chemia. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Klasa 2. Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła Ponadpodsta (PP)

Zbiór zadań pomaga utrwalić wiedzę. Jest adresowanydo wszystkich uczniów poznających chemię - zarówno w zakresie podstawowym, jak i planujących zdawać egzamin maturalny i kontynuować naukę na kierunkach technicznych, medycznych lub przyrodniczych. Wkażdym dziale są różnego rodzaju zadania zamknięte (np. wielokrotnego wyboru, prawda-fałsz, przyporządkowanie, dobieranie w pary) oraz zadnia otwarte, a także zadania z arkuszy maturalnych CKE po każdym dziale. Na końcu zbioru zawarte są odpowiedzi do zadań. Analiza rozwiązań pomoże uczniowi poradzić sobie z trudniejszymi zadaniami. Dodatkowo do zadań tekstowych podano wyjaśnienie nie tylko poprawnej odpowiedzi, ale również komentarz, dlaczego inne odpowiedzi są niepoprawne.

Jeżeli chcesz kupić Chemia. Zbiór zadań. Liceum i technikum. Klasa 2. Zakres podstawowy i rozszerzony Szkoła Ponadpodsta (PP) w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/chemia-zbior-zadan-liceum-i-technikum-klasa-2-zakres-podstawowy-i-rozszerzony-szkola-ponadpodsta-pp--isbn-9788302189906/551591