Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Chemia 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Nowa Podstawa Programowa 2019 PP

Chemia 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Nowa Podstawa Programowa 2019 Szkoła ponadpodstawowa.

Podręcznik Chemia został przygotowany dla uczniów pierwszej klasy liceów ogólnokształcących i technikum. Poziom rozszerzony zawiera treści pozwalające zrealizować wymagania przewidziane w podstawie programowej na ten poziom i skutecznie przygotować się do matury. Podręcznik stanowi wprowadzenie do podstawowych praw chemii, ukazując ją na trzech płaszczyznach: mikroskopowego świata atomów, cząsteczek i jonów, makroskopowego świata substancji chemicznych, ich właściwości i przemian oraz umownego świata symboli pierwiastków, wzorów i równań chemicznych. Autorzy nawiązują do najnowszych osiągnięć naukowych z jednej strony, a z drugiej liczne zadania skłaniają do kreatywnego myślenia i zastosowania wiedzy w praktyce.

Podręcznik do chemii zakres rozszerzony szkoły ponadpodstawowej składa się z 4 rozdziałów:

  1. Atomy, cząsteczki i stechiometria chemiczna
  2. Budowa atomu
  3. Wiązania chemiczne. Oddziaływania międzycząsteczkowe
  4. Kinetyka i statyka chemiczna. Energetyka reakcji chemicznych
Jeżeli chcesz kupić Chemia 1. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Nowa Podstawa Programowa 2019 PP w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/chemia-1-podrecznik-zakres-rozszerzony-nowa-podstawa-programowa-2019-pp-isbn-9788378799627/534589