Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Charlie i fabryka czekolady

Książka dla małych i dużych łasuchów! Poczuj czekoladowy smak niezwykłej przygody! Ulubiona lektura z dzieciństwa w nowym doskonałym tłumaczeniu Michała Rusinka. Mmm… A gdyby tak, choć przez chwilę, móc znaleźć się w krainie płynącej CZEKOLADĄ? Z tą książką to możliwe! Spieszcie się, bo Willy Wonka właśnie otwiera drzwi swojej słynnej fabryki czekolady. Jeśli zakradniecie się po cichu, możecie wejść tam z Charliem i pozostałą czwórką szczęściarzy – dzieciaków, które wygrały Złote Losy.

Co czeka w środku tajemniczej fabryki?

Puszyste, bąbelkowe wodospady, słodycze z telewizora czy najzdrowsza na świecie witaminolada… Aż cieknie ślinka! Ale czy to na pewno raj dla łasuchów? Przekonajcie się sami! Jedno jest pewne – ta wycieczka odczaruje życie Charliego na zawsze! Nowa odsłona dziecięcej klasyki Roalda Dahla po raz pierwszy w spójnym przekładzie Michała Rusinka. Książka rekomendowana jako lektura dla dzieci od IV klasy szkoły podstawowej

Jeżeli chcesz kupić Charlie i fabryka czekolady w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/charlie-i-fabryka-czekolady-isbn-9788394808365/644010