Zapraszamy do współpracy księgarnie.

Jeżeli Twoja księgarnia jeszcze z nami nie współpracuje, to zachęcamy do kontaktu.

Business Partner C1 Coursebook with Digital Resources

Business Partner to najbardziej aktualny kurs do nauki języka angielskiego w biznesie na rynku. Materiał dedykowany jest osobom uczącym się, które dopiero stoją przed wyborem ścieżki zawodowej i potrzebują poznać zjawiska biznesowe i terminologię, po to by sprawnie funkcjonować w środowisku zawodowym.

Kurs doskonale sprawdzi się również na zajęciach in-company. Szerokie spektrum zagadnień biznesowych prezentowanych z perspektywy ludzi młodych i osób z dużym doświadczeniem zawodowym, autentyczny język biznesowy wsparty bogactwem praktycznych ćwiczeń komunikacyjnych spełni oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy. Modułowa struktura podręcznika pozwala lektorowi dopasować materiał do prowadzonego kursu i potrzeb uczniów. Business Partner stawia sobie za cel przygotowanie uczniów do sprawnego samodzielnego funkcjonowania w międzynarodowym środowisku pracy.

 

Co wyróżnia kurs Business Partner?

Dostarcza aktualnego i żywego języka biznesowego dzięki autentycznym filmom i artykułom the Financial Times, innowacyjnie podchodzi do rozwoju komunikacji z pomocą modelowych filmów, modułowa struktura podręcznikapozwala na dobór zagadnień i zadań do potrzeb i zainteresowań słuchaczy, zapewnia rozwój twardych i miękkich kompetencji biznesowych, rozwija umiejętności XXI wieku takie jak myślenie krytyczne, strategiczne czy wspólpracę w lekcjach Business Skills, stawia na skuteczność, dostarczając uczniowi różnorodnych ćwiczeń w formie tradycyjnej i cyfrowej na platformie MyEnglishLab.

Zawiera również dodatkowe ćwiczenia Extra Activities do każdego rozdziału podręcznika Student's Book with Digital Resources z indywidualnym kodem dostępu do zasobów, obejmujących: nagrania audio i skrypty do nagrań z podręcznika i zeszytu ćwiczeń, wszystkie typy filmów z możliwością pobierania materiału na własne urządzenia (filmy autentyczne, modelowe filmy komunikacyjne), interaktywne ćwiczenia gramatyczne (Optional Grammar Practice) z serii MyGrammarLab, interaktywne ćwiczenia na wymowę (Optional Pronunciation Practice), dodatkowe interaktywne ćwiczenia komunikacyjne oparte na filmach komunikacyjnych (Communication skills extra video activities), Reading Bank, Writing Bank, Functional Language Bank, Glossary oraz arkusze do oceny postępów My Self Assessment Szczegóły

Jeżeli chcesz kupić Business Partner C1 Coursebook with Digital Resources w ilościach detalicznych zapraszamy do naszego sklepu internetowego edugaleria.pl.

Możesz tam przejść klikając na poniższy link:


https://edugaleria.pl/oferta/business-partner-c1-coursebook-with-digital-resources-isbn-9781292393001/679979